ANT OSGB

ANT OSGB olarak bugün çıktığımız bu yolda 2013 yılından bu yana iş sağlığı ve güvenliği alanında tecrübe sahibi olmuş, pek çok farklı sektörde firma ve kurumlarla çalışmış, alanında etkin ve deneyimli çalışma arkadaşlarımız ile Antalya, Isparta, Burdur bölgesinde elit firmalara hizmet vermekten onur duyacağız.


İş dünyasının ve çalışanların sağlık ve güvenlik konusunda tüm beklentilerini karşılayacak bir sistemle, organize çalışan bir ekiple yola çıkmış olan ANT OSGB, turizm, inşaat, tarım, sanayi, madencilik, enerji v.b. pek çok sektöre hitap edebilme gücü ile çalışmalarını tüm hızıyla sürdürmektedir.

Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’ndan almış olduğumuz yetki belgesi ile hizmet verdiğimiz tüm işyerlerine A sınıfı, B sınıfı, C sınıfı İş Güvenliği Uzmanlarımız, tecrübeli İşyeri Hekimiz ve Diğer Sağlık Personelimizle düzenli ve aktif şekilde ziyaretler de bulunuruz.

Misyon

İşyerlerin de çalışan tüm personelin iş kazası ve meslek hastalılarından korunması adına alınması gereken tüm tedbirleri yerinde inceleme yaparak tespit eder ve yapılması gereken diğer önleyici faaliyetleri işverene bildiririz.

Vizyon

Sıfır iş kazası misyonu ile çıktığımız bu kutsal görevde çalışanlarımızın işini aksatmadan, üretime ara vermeden, verimliliği artırma yolunda atılacak adımlarla mutlu ve sağlıklı çalışanlar görmek en büyük hayalimiz.

MÜŞTERİMİZ OLMAYA HAZIR MISINIZ?